LOADING CLOSE

Jak kupować

REJESTRACJA

Rejestracji możesz dokonać TUTAJ.
Jeśli nie masz ochoty się rejestrować, lub z innych powodów nie chcesz tego robić możesz dokonywać zakupów bez rejestracji podając tylko dane do wysyłki.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty oraz w niedziele i święta rozpatrywane będą w najbliższym następującym po nich dniu roboczym.
Do każdego zamówienia domyślnie wystawiany jest paragon. Jeśli życzysz sobie fakturę zaznacz to przy zakupie.

PŁATNOŚCI

Za zakupiony towar możesz zapłacić w formie przedpłaty na rachunek Lemonbike.eu lub na Twoje życzenie towar wyślemy do Ciebie za pobraniem. Zapłacisz wtedy kurierowi lub na poczcie podczas odbioru towaru. Szczegóły płatności za transport znajdują się przy każdym produkcie. Możesz sam zadecydować jaka forma płatności jest dla Ciebie najwygodniejsza. Wszelkie potrzebne informację dotyczące zakupionego towaru, numeru konta oraz kwoty do zapłaty otrzymasz na maila po zakupie towaru

REALIZACJA

Zazwyczaj towar wysyłany jest do Państwa następnego dnia licząc od dnia złożenia zamówienia, lub otrzymania przez nas przedpłaty na konto jednakże zastrzegamy sobie, że towar może być wysłany przez nas do 7 dni roboczych. Jeżeli z jakichkolwiek przyczyn nie będziemy mogli zrealizować zamówienia poinformujemy o tym Państwa.

WYSYŁKA

Zamówiony towar wysyłamy za pomocą firmy kurierskiej lub poprzez Pocztę Polską. Towar w 99% przypadków otrzymasz następnego dnia po wysyłce. Z myślą o klientach lemonbike.eu preferuje zróżnicowane, ale przede wszystkim najlepsze metody wysyłki, oferta sposobów dostarczenia zakupionych przez Państwa przedmiotów jest dostępna poniżej:

-odbiór osobisty – 0 zł

-przesyłki paczek Pocztą Polską – 11 zł

-przesyłki kurierskiej DPD/UPS/POCZTEX 24H – 18,50 zł

-przesyłki kurierskiej DPD/UPS/POCZTEX 24H za pobraniem – 35 zł