LOADING CLOSE

Od dnia 20 sierpnia do 16 września będzie możliwość zamówienia wszystkich produktów, a w tym m.in. rowerów Koba w systemie ratalnym o oprocentowaniu 0% przy rozłożeniu płatności na 3 do 10 rat.

System ratalny 0% dotyczy wszystkich produktów w e-sklepie Lemonbike przy zakupie powyżej 300 zł. W celu skorzystania z rat należy wybrać płatność za pośrednictwem Payu i złożyć wniosek ratalny.

JAK ZAMÓWIĆ ROWER KOBA NA RATY 0%?

Rowery Koba są dostępne w setkach różnych konfiguracjach. Każdy rower jest przygotowywany indywidualnie przez klienta za pomocą dodanego dla wybranego roweru konfiguratora. Oficjalna strona koba.ch

Rowery można konfigurować zmieniając domyślne podzespoły na wybrane. Konfigurator na bieżąco będzie wyliczał wagę roweru. Strona jest dostępna w języku niemieckim, pracujemy nad polską wersją, która będzie dostępna 2019 roku. Mimo wszystko obsługa jest prosta i intuicyjna.

Skonfigurowany już rower należy zapisać poprzez kliknięcie przycisku "Speichern". System automatycznie wygeneruje link, który zapisuje na stałe stworzoną konfigurację.

Wygenerowany link należy zapisać i wysłać na info@lemonbike.eu
Następnie przygotujemy i wyślemy w odpowiedzi wycenę roweru, która jest indywidualna dla każdego modelu. Proszę nie sugerować się cenami katalogowymi ze strony koba.ch, są one jedynie podglądowe.

Finalnie na stronie lemonbike.eu pojawi się rower Koba w wybranej konfiguracji, gdzie będzie dostępna metoda płatności Raty Payu 0%.
Następnie należy wypełnić wniosek i oczekiwać jego akceptacji.
Po pozytywnej weryfikacji wniosku w ciągu 7 dni wysyłamy do Klienta zamówiony rower. Możliwy jest również odbiór osobisty.

W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT INFO@LEMONBIKE.EU
TELEFON: 507 084 103 LUB 503 617 085

Promocja “Raty PayU 0%” trwa w dniach od 20.08 do 16.09.2018 i dotyczy pożyczek od 3 do 10 rat. W promocji rat udziela, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej, Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie. PayU S.A. pośredniczy pomiędzy pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 0% oprocentowanie stałe, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0 zł (w tym prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 10 równych miesięcznych rat po 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 20.08.2018 r. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

KATEGORIE ROWERÓW KOBA

Kliknij w kategorię, wybierz model i konfiguruj rower:

ROWERY MTB HARDTAIL

ROWERY MTB FULL SUSPENSION

ROWERY SZOSOWE I PRZEŁAJOWE