LOADING CLOSE

KOBA CUSTOM MADE BICYCLES

KOBA BIKE to elitarna marka stworzona dla tych, którzy chcą się wyróżnić z tłumu posiadaczy rowerów komercyjnych producentów. Każdy rower Koba jest niepowtarzalny i dopracowany w każdym szczególe. To właśnie jakość jest cechą szczególną tej szwajcarskiej marki – wykonanie produktów Koba jest niepowtarzalne i nie do podrobienia. Rowery Koba to oferta premium tylko dla tych, którzy chcą posiadać niepowtarzalny sprzęt z najwyższej półki.

Założyciel marki Jan Koba to były zawodowy kolarz szosowy. Jego jeden z największych sportowych sukcesów to zdobycie Mistrzostwa Szwajcarii ze startu wspólnego w kolarstwie szosowym. Wiele odniósł rówież w karierze trenerskiej, wychowując pod swoimi skrzydłami takich kolarzy jak Ralph Näf i Matthias Flückiger. Ten drugi zdobył będąc jeszcze w klubie Jana tytuł Mistrza Świata w kolarstwie górskim. Dlatego Ty też masz pewność, że jesteś w najlepszych rękach.

Oferta Koba Custom Made Bicycles to rowery szosowe, MTB i przełajowe, a także wysokiej jakości akcesoria.

ZAAWANSOWANY KONFIGURATOR ROWERÓW

CUSTOM MADE BICYCLES jak wskazuje nazwa – pierwszym krokiem w celu zamówienia roweru Koba to jego indywidualne złożenie według własnych preferencji w konfiguratorze Koba online. Klient na podstawie domyślnego modelu ramy dobiera i zmienia części z jakich rower ma być złożony. Można dobierać praktycznie wszystko: koła, osprzęt, siodełko, kierownica, kolory itd.
Zamówienie roweru Koba jest możliwe tylko u nas w Lemonbike – jesteśmy oficjalnym dystrybutorem Koba na Polskę. Poniżej dokładnie przedstawiamy jak przebiega proces zakupu.

JAK ZAMÓWIĆ ROWER KOBA?

SKONFIGURUJ ROWER

Pierwszym krokiem, żeby zamówić rower Koba musisz złożyć swoją własną konfigurację online. Aktualnie wraz ze stroną szwajcarską pracujemy nad wersją konfiguratrora w języku polskim, będzie dostępna niebawem, teraz jedynie w wersji niemieckiej. Ale nie martw się konfigurator, jest bardzo intuicyjny i złożenie w nim roweru to nie problem. Konfigurator działa na zasadzie, że wybierasz model podstawowy roweru, a następnie modyfikujesz go pod swoje potrzeby. Na bieżąco będzie wyliczana cena i waga. W momencie jak już skończysz kliknij charakterystyczny niebieski przycisk “SPEICHREN”. Wygeneruje się link do Twojej indywidualnej konfiguracji. Pamiętaj by zapisać wygenerowany link!

Cena roweru podawana jest we frankach szwajcarskich. Nie sugeruj się tym. Finalna cena w złotówkach po przeliczeniu i tak będzie niższa – zostanie dopasowana indywidualnie w momencie kontaktu z nami.

LINK DO KONFIGURATORA

W celu złożenia roweru wybierz konfigurator dla poszczególnego typu rowerów. Zostaniesz przeniesiony do konfiguratora. Kolejnym krokiem będzie wybranie podstawowego modelu roweru, który będziesz konfigurował.

  • ROWERY SZOSOWE I PRZEŁAJOWE link
  • ROWERY GÓRSKIE HARDTAIL link
  • ROWERY GÓRSKIE FULL link

FINALIZACJA

Po skonfigurowaniu roweru wygeneruj jego indywidualny link w konfiguratorze i wyślij go kontaktując się z nami.
Zrobimy dla Ciebie wycenę. Po twojej akceptacji realizujemy zamówienie.
Rower będzie do Ciebie dostarczony w ciągu tygodnia. Po więcej informacji zapraszamy kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie:
info@lemonbike.eu
tel: +48 507 084 103