Koła do roweru szosowego ze standardowym hamulcem szczękowym.

Przedstawiamy TOP 3 modele aluminiowych kół szosowych na sezon 2020. Koła są wzorowo wykonane i opracowane w najnowszych technologiach m.in. Tubeless Ready. Lepsze od nich są tylko koła karbonowe. Prosimy jednak unikać tanich marek kół karbonowych, ponieważ koła aluminiowe z poniższego zestawienia są od nich zdecydowanie lepsze, czyli solidniej wykonane i na pewno posłużą przez dobrych kilka sezonów.

Wyjaśniamy o tym więcej w specjalnym artykule.

DT SWISS RR511

Cena od 1549 zł / komplet

Waga 1610-1710 gramów (różne konfiguracje)

Wysokość obręczy 32 mm

Limit wagowy 130 kg

NASZ KOMENTARZ:

Wiesz co jest zachwycającego w tym modelu kół? Wysoki stożek 32 mm i niska waga zbliżona do karbonowych kół. Po włożeniu DT R511 do roweru, odmieni on swój wygląd, ponieważ obręcz jest na tyle wysoka, że wizualnie robi wrażenie karbonowych kół stożkowych. Ponadto koła są tak uniwersalne, że poprawią Twoją prędkość jazdy na płaskich i górskich trasach. Jeżeli szukasz lepszych szosowych kół niż te, to musisz wybierać w karbonie.

ZTR ALPHA 340

Cena 1699 zł / komplet

Waga ok. 1595g

Limit wagowy 90 kg

NASZ KOMENTARZ:

Koła znajdą zastosowanie w rowerach szosowych oraz przełajowych. Obręcze nadają się do jazdy na tradycyjnej oponie z dętką jak i do jazdy w systemie bezdętkowym, a system BST-R oferuje maksymalną wszechstronność przy najszerszym zakresie opon i ciśnień. Koła są kompatybilne z oponami od 23 mm do 32 mm. Polecamy je kolarzom, którzy szukają lekkich, ale niezawodnych kół w atrakcyjnej cenie.

DT SWISS R460

Cena od 1199 zł / komplet

Waga 1570-1630 gramów (różne konfiguracje)

Limit wagowy 110 kg

NASZ KOMENTARZ:

Koła zbudowane na obręczy DT Swiss model 460, którą darzymy dużym zaufaniem w kwestii trwałości i wzorowej jakości wykonania. Koła można skonfigurować na piastach Straightpull model 370 lub 350 (w kołach karbonowych używamy m.in. modelu 350). Całość uzupełniają szprychy Sapim model D-Light lub aerodynamiczny CX-Ray (do wyboru w konfiguratorze). Kolejne atuty tych kół, to niska waga i atrakcyjna cena - komplet już od 1199 zł. W tej cenie trudno o lepsze aluminiowe koła, które mają służyć wiele sezonów i bardzo odczuwalnie poprawić parametry roweru.

WYŚLIJ TEN ARTYKUŁ DO ZNAJOMYCH

UŻYJ POWYŻSZYCH PRZYCISKÓW LUB SKOPIUJ LINK:

https://lemonbike.eu/najlepsze-aluminiowe-kola-szosowe-w-2020/