Przeznaczenie: kolarstwo zjazdowe

Przedstawiamy TOP 3 modele kół do downhillu, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, na najbardziej ekstremalnych trasach. Koła cechują się najwyższą jakością wykonania i wpisują się w najnowsze trendy technologiczne.

ZTR Flow EX3 MULLET 29/27,5″ SILVER

Waga 2250g

Cena za komplet 1999 zł

Szerokość wew. obręczy 29 mm

Maksymalna waga użytkownika 120 kg

NASZ KOMENTARZ:

Bardzo wysoka wytrzymałość i odporność w połączeniu z relatywnie niską wagą sprawia, że koła idealnie sprawdzą się w e-bike’ach, enduro i downhillu. Jesteśmy przekonani, że jest to najbardziej przemyślana konfiguracja kół, w których liczy się ultra-wytrzymałość i możliwość bardzo agresywnej jazdy.

Konfiguracja kół ZTR FLOW EX3 powstała w kooperacji z Pawłem Kurczabem (ENDUROFINA)

RYDE TRACE 35MM 29''

Waga od 1970 gramów (różne konfiguracje)

Cena za komplet od 1819 zł

Szerokość wew. obręczy 35 mm

Maksymalna waga użytkownika 110 kg

NASZ KOMENTARZ:

Koła zbudowane na trzykomorowych obręczach RYDE Trace 35mm, które zapewniają najwyższą wytrzymałość. Pod względem specyfikacji Trace przypomina wspomniany wyżej zestaw na obręczach ZTR Baron, z tą różnicą, że RYDE jest propozycją dla posiadaczy roweru z kołami w rozmiarze 29". Koła RYDE Trace 35mm znajdują zastosowanie w rowerach elektrycznych.

ZTR FLOW EX3 27,5''

Waga od 1900 gramów (różne konfiguracje)

Cena za komplet od 1549 zł

Szerokość wew. obręczy 29 mm

Maksymalna waga użytkownika 113 kg

NASZ KOMENTARZ:

Obręcz ZTR Flow EX3 to połączenie świetnej geometrii znanej z modelu Flow MK3 oraz wytrzymałości znanej z wersji EX. Koła zbudowane na obręczach ZTR Flow EX3 są niesamowicie wytrzymałe, ponieważ zastosowano w nich trzykomorową budowę oraz niski profil obręczy. To wszystko sprawia, że koła są odporne nawet na duże dobicia i zniosą bardzo agresywną jazdę. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość i relatywnie niską wagę, koła mogą być z powodzeniem stosowane w rowerach elektrycznych.