Przeznaczenie: kolarstwo zjazdowe

Przedstawiamy TOP 3 modele kół do downhillu, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników, na najbardziej ekstremalnych trasach. Koła cechują się najwyższą jakością wykonania i wpisują się w najnowsze trendy technologiczne.

ZTR BARON MK3 27,5''

Waga od 1870 gramów (różne konfiguracje)

Cena za komplet od 1499 zł

Szerokość wew. obręczy 35 mm

Maksymalna waga użytkownika 104kg

NASZ KOMENTARZ:

Propozycja od amerykańskiego producenta Stan's NoTubes. ZTR Baron MK3 cechuje się dużą wytrzymałością i jest bardzo dobrą opcją dla posiadaczy rowerów z kołami w rozmiarze 27,5". 35mm szerokości wewnętrznej w połączeniu z technologią obniżonych ścianek obręczy (BST) maksymalnie zwiększa komfort prowadzenia roweru i ułatwia pokonywanie najtrudniejszych przeszkód. ZTR Baron najlepiej sprawuje się w połączeniu z oponami o szerokości 2,8" - 3,2"

RYDE TRACE 35MM 29''

Waga od 1970 gramów (różne konfiguracje)

Cena za komplet od 1749 zł

Szerokość wew. obręczy 35 mm

Maksymalna waga użytkownika 110 kg

NASZ KOMENTARZ:

Koła zbudowane na trzykomorowych obręczach RYDE Trace 35mm, które zapewniają najwyższą wytrzymałość. Pod względem specyfikacji Trace przypomina wspomniany wyżej zestaw na obręczach ZTR Baron, z tą różnicą, że RYDE jest propozycją dla posiadaczy roweru z kołami w rozmiarze 29". Koła RYDE Trace 35mm znajdują zastosowanie w rowerach elektrycznych.

ZTR FLOW EX3 27,5''

Waga od 1900 gramów (różne konfiguracje)

Cena za komplet od 1499 zł

Szerokość wew. obręczy 29 mm

Maksymalna waga użytkownika 113 kg

NASZ KOMENTARZ:

Obręcz ZTR Flow EX3 to połączenie świetnej geometrii znanej z modelu Flow MK3 oraz wytrzymałości znanej z wersji EX. Koła zbudowane na obręczach ZTR Flow EX3 są niesamowicie wytrzymałe, ponieważ zastosowano w nich trzykomorową budowę oraz niski profil obręczy. To wszystko sprawia, że koła są odporne nawet na duże dobicia i zniosą bardzo agresywną jazdę. Ze względu na swoją dużą wytrzymałość i relatywnie niską wagę, koła mogą być z powodzeniem stosowane w rowerach elektrycznych.