LOADING CLOSE

Stan’s NoTubes to znany na całym świecie producent kół rowerowych, akcesoriów i pioner w systemie bezdętkowym. Jeżeli już o tym mowa to właśnie płyn uszczelniający Stan’s NoTubes został wynaleziony jako pierwszy i po dziś dzień uważany jest za najlepszy. Mimo wszystko amerykański producent rozwija się w produkcji kół o najwyższej jakości, która określa produkt wytrzymały, o niskiej wadze i w najnowszych technologiach – są to koła opatrzone dopiskiem lini ZTR. Wśród nich można znaleźć produkty przeznaczone do wyścigów XC, maratonów, enduro, dowhillu i rowerów typu fatbike . Bogaty asortyment producenta zawiera także koła szosowe, przełajowe czy gravelowe.

Linia produkcyjna jest z roku na rok co raz bardziej rozwijana i wdrażane są co raz to nowsze technologie. Warto zauważyć, że to właśnie Stan’s NoTubes wynalazł innowacyjny zabieg poszerzonych ścianek bocznych obręczy, który wniósł kolarstwo górskie na nowy poziom.

Stan’s NoTubes zapewnia także kompleksowy system bezdętkowy. W ofercie można znaleźć płyn uszelniający w wersji podstawowej i jego nową odmianę Race dedykowaną do najtrudniejszych tras i najbardziej wymagających. Ponadto producent zapewnia wszystko to co w systemie bezdętkowym niezbędne: kompatybilne wentyle, taśmy i akcesoria do łatwego przekonwertowania obręczy.

KOŁA MTB

W zależności od modelu przeznaczone do maratonów, XC, enduro, downhillu i fatbike. W ultra lekkich wersjach carbonowych i aluminiowych. Wszystkie koła stworzono w technologii BST, która poprzez poszerzenie ścianki obręczy gwarantuje niespotykany dotychczas komfort jazdy i łatwość pokonywania przeszkód. Dodatkowo koła stały się bardziej wytrzymałe. Najnowsza linia kół Stan’s NoTubes wyposażona jest w niezawodną piastę NEO.

KOŁA SZOSOWE I PRZEŁAJOWE

Stan’s NoTubes stworzył koła przeznaczone do kolarstwa szosowego i przełajowego w najwyższej możliwie jakości. Zadaniem inżynierów NoTubes było opracowanie elitarnych kół, które są lekkie, ale i jednocześnie bardzo wytrzymałe. Czy to się udało? Nasi klienci twierdzą, że tak. Koła dostępne wersjach hamulca tarczowego i standardowego.

OBRĘCZE ZTR MTB

Znane na całym świecie obręcze Stan’s NoTubes oznaczone dopiskiem ZTR, to oznaka niezawodności i najwyższej jakości wykonania. Stworzone w technologi BST o poszerzonym profilu obręczy gwarantują zwiększona wytrzymałóść i większą efektywność systemy bezdętkowego. Obręcze ZTR w zależności od modelu przeznaczone są do wyścigów XC, maratonów, enudro i downhillu.

OBRĘCZE SZOSOWE I PRZEŁAJOWE

Lekkie i wytrzymałe – te dwa słowa dobitnie określają obręcze NoTubes dedykowane do kolarstwa szosowego i przełajowego, a zastosowanie technologi BST (Bead Socket Technology) pozwala na użycie systemu bezdętkowego wraz z płynem uszczelniającym, dzięki czemu jazda jest maksymalnie bezawaryjna i komfortowa.

SYSTEM BEZDĘTKOWY

Czy wiesz, że płyn uszczelniający Stan’s NoTubes był pierwszy na rynku? Amerykański producent jest pionerem systemów uszczelniających! W asortymencie znajdziesz płyn NoTubes w dwóch wielkościach (mały i duży) i dwóch wersjach – podstawowej i Race dedykowanej przeciwko najtrudniejszym trasom i dla tych najbardziej wymagających. Dodatkowo do używania systemu bezdętkowego potrzebujesz wentyli i taśmy. Również tutaj Stan’s NoTubes zadbał o to by zapewnić produkty w najwyższej możliwie jakości. Jeżeli Twoje obręcze nie są przystosowane do systemu bezdętkowego, to w zakładce Zestawy znajdziejsz produkty umożliwiające konwersje.

NOWOŚCI STAN’S NOTUBES:

ZTR Crest MK3 29″
( Customer review)
449,00 
Nowa generacja legendarnej obręczy ZTR Crest, która jest niezwykle popularna wśród zawodników maratonów i XC. Wysoka jakość wykonania i niska waga 360 gram czynią ZTR Crest jednym z topowych produktów na rynku. Obręcz najlepiej sprawdza się w systemie bęzdętkowym, gdzie można wykorzystać pełen potencjał użytej technologii BST opatentowanej przez Stan's NoTubes.
7199,00 
Duży bagaż doświadczeń wyniesiony z kolarstwa górskiego zaowocował wykreowaniem szosowej linii kół w asortymencie amerykańskiego producenta. Wyjątkowa duża konkurencja nie była przeszkodą dla Stan's NoTubes, którego koła Avion zostały wielokrotnie nagrodzone jako najlepsze z najlepszych m.in. przez Bikeradar i Bicycling Magazine.
179,00 
Najbardziej zaawansowany technologicznie płyn uszczelniający jaki kiedykolwiek pojawił się na rynku. Amerykański pioner systemu bezdętkowego Stan's NoTubes we współpracy z najwyższej klasy zawodnikami i naukowcami opracował i opatentował ulepszoną recepturę płynu dedykowaną dla najbardziej wymagających kolarzy. Fenomen płynu Race opiera się nie tylko na tym, że w szybki sposób niweluje każde przebicie, ale przede wszystki za pomocą innowacyjnych kryształów (na których opiera się receptura) radzi sobie nawet z rozcięciem opony.
ZTR Grail
( Customer review)
495,00 
Przełajowa obręcz ZTR Grail to produkt najwyższej klasy. Poszerzone ściany boczne zapewniają niespotykany dotychczas komfort jazdy i przyczepność nawet w ekstremalnie trudnych warunkach. Grail jest dedykowany do systemu bezdętkowego, dzięki czemu można wykorzystać pełen potencjał opatentowanych technologii amerykańsiego producenta.
6999,00 
Najbardziej zaawansowane technologicznie koła MTB jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Opatentowane technologie amerykańskiego producenta Stan's NoTubes wykreowały wyjątkowy produkt, którego parametry gwarantują niespotykane dotychczas właściwości jezdne, a niezwykle wytrzymały karbon z realnym limitem wagowym do 105kg zapewnia ultralekką wagę kół MTB - w zależności od egzemplarza waha się w granicach 1300g.
6499,00 
Najbardziej zaawansowane technologicznie koła MTB jakie kiedykolwiek pojawiły się na rynku. Opatentowane technologie amerykańskiego producenta Stan's NoTubes wykreowały wyjątkowy produkt, którego parametry gwarantują niespotykane dotychczas właściwości jezdne, a niezwykle wytrzymały karbon z realnym limitem wagowym do 105kg zapewnia ultralekką wagę kół MTB - w zależności od egzemplarza waha się w granicach 1370g.