LOADING CLOSE

Ryde to światowy producent obręczy rowerowych. Spod brandu tej holenderskiej marki rocznie zostaje wyprodukowane aż 2 miliony obręczy. W porównaniu do konkurencji Ryde nie ogranicza się do posiadania swoich manufaktur tylko w krajach azjatyckich. Fabryki Ryde w Holandii, Węgrzech i USA pozwalają tworzyć produkty w najwyższych światowych standardach. Oferta Ryde zawiera produkty elitarne Hi-end jak i Low-end dla tych o mniejszych wymaganiach. Wszystkie obręcze Ryde są tworzone w najnowszych technologiach i wyselekcjonowanych stopów aluminium, co pozwala tworzyć jakościowe produkty wraz zachowaniem możliwie maksymalnie wytrzymałości.

W naszym e-sklepie Lemonbike znaleźć można topowe produkty Ryde przeznaczone do kolarstwa górskiego oznaczone modelami Trace i Edge. W zależności od wybory szerokości przeznaczone są do wyścigów XC, maratonów, enduro, downhillu i fatbike. Warto zauważyć, że Ryde wykorzystał w swoich obręczach asymetryczny proil, który jak stwierdzono według badań, pozwala na lepsze rozłożenie wywieranych sił podczas jazdy, co przekłada się również na jej wydajność. W ofercie znajdują się także obręcze szosowe, przełajowe i trekkingowe.

OBRĘCZE MTB

W zależności od modelu przeznaczone do maratonów, XC, enduro, downhillu i fatbike. Te elitarne hi-endowe obręcze zostałe wykonane z największą prezycją. Ponadto charakteryzują się wysoką wytrzymałością i niską wagą. Obręcze Ryde MTB to modele Trace i Edge (modele zawierają różne wersje szerokości, która definiuje ich przeznaczenie) Trace to najwyższa światowa półka obręczy, natomiast Edge to propozcyja dla tych, którzy poszukują wydajnego stosunku jakości do ceny.

OBRĘCZE SZOSOWE I TREKKINGOWE

Ryde zadbał również o tych, którzy poszukują obręczy szosowych i trekkingowych za przystępną cenę i sprawdzoną jakość. Produkty charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Wynika to między innymi z wyboru wyselekcjonowanych stopów aluminium, aż po restrykcyjne kontrole jakości podczas produkcji. Właśnie poprzez wprowadzenie tak restrykcyjnych czynników Ryde może pochwalić się gronem stałych i powracających klientów.

KONFIGURATOR KÓŁ RYDE MTB

Przedstawiamy poniżej prosty i przejrzysty konfigurator kół Ryde. Możesz wybierać z obręczy dedykowanych do: XC, maratonów, downhillu, ednuro i fatbike. Ponadto konfiugrator pozwala na wybranie modelu piast takich producentów jak Novatec (6 opcji kolorystycznych), Soul Kozak i DT Swiss.  Całość uzupełniamy o szprych i nyple marki Sapim.

1249,00 3000,00 
Koła Ryde z możliwością konfiguracji spośród wszystkich dostępnych obręczy Ryde i piast różnych producentów. Czas realizacji zaplatania i wysyłka 24h.
1249,00 2900,00 
Koła Ryde z możliwością konfiguracji spośród wszystkich dostępnych obręczy Ryde i piast różnych producentów. Czas realizacji zaplatania i wysyłka 24h.

WYBIERZ ROZMIAR

A następnie przejdź do konfiguracji i wybieraj spośród dostępnych modeli obręczy Ryde i piast. Konfigurator automatycznie będzie wyliczał cenę za skonfigurowaną opcję.