LOADING CLOSE

Przełaj czas start!

TYLKO DLA TWARDZIELI

Chcesz sprostać wymagającym warunkom pogodowym? Zobacz co przygotowaliśmy na sezon zimowo-przełajowy 2018. W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej klasy, takie same jak te używane przez czołowych zawodników błotnej odmiany kolarstwa. Szczególnie zaciekawić mogą opony IRC o agresywnym bieżniku, a także szerokie spektrum amerykańskich kół Stan’s NoTubes. A dla Was, miłośników Graveli mamy równie ciekawe produkty. Wszystko po to, żeby czerpać maksymalną radość i fun z jazdy w jesienno-zimowej aurze.

OPONY IRC

Jeżeli szukasz najlepszych opony przełajowcy to tylko IRC Tire. Wyprodukowane w Japonii z dbałością o detale. Gwarantujemy, że dokonano wszelkich starań, by stworzyć produkt najwyższej jakości – dzięki temu opony IRC  charakteryzują się niskimi oporami toczenia przy jednoczesnym zachowaniu wytrzymałości.

ZOBACZ OPONY PRZEŁAJOWE IRC

KOŁA PRZEŁAJOWE

Niezawodne koła przełajowe? Pewnie słyszałeś o amerykańskim producencie Stan’s NoTubes, którego linia modeli kół ZTR wygrała niezliczoną ilość wyścigów. To samo dzieje się teraz w przełaju, gdzie Stan’s wykorzystał nabyte doświadczenie z kolarstwa górskiego. Przedstawiamy pełny asortyment Cyclocross & Gravel na sezon 2017/2018!

KOŁA PRZEŁAJOWE STAN'S NOTUBES

NIEZNISZCZALNE OBRĘCZE

Próbujesz swoich sił w przełaju lub składasz gravela i potrzebujesz niezawodnych obręczy? A może czekają Cię długie zimowe treningi i chcesz zbudować koła, które wytrzymają naprawdę wiele. Prezentujemy obręcze Stan’s NoTubes i naszej nowej marki Ryde. Liczymy, że wybór jest na tyle obszerny, że każdy znajdzie to czego szuka.

OBRĘCZE PRZEŁAJOWE I ZIMOWE

MOŻEMY CI JAKOŚ POMÓC?

Masz pytania odnośnie jakiegoś produktu? Nasz doradca klienta służy pomocą.

DORADCA KLIENTA