Koła do roweru szosowego ze standardowym hamulcem szczękowym.

Jeżeli szukasz rankingu kół pod hamulec DISC, kliknij w ten link

Przedstawiamy TOP 3 modele kół szosowych na sezon 2022. Koła są wzorowo wykonane i opracowane w najnowszych technologiach m.in. aero, tubeless ready.

DT SWISS RR511

Cena od 1649 zł / komplet

Waga 1610-1710 gramów (różne konfiguracje)

Wysokość obręczy 32 mm

Limit wagowy 130 kg

NASZ KOMENTARZ:

Wiesz co jest zachwycającego w tym modelu kół? Wysoki stożek 32 mm i niska waga zbliżona do karbonowych kół. Po włożeniu DT R511 do roweru, odmieni on swój wygląd, ponieważ obręcz jest na tyle wysoka, że wizualnie robi wrażenie karbonowych kół stożkowych. Ponadto koła są tak uniwersalne, że poprawią Twoją prędkość jazdy na płaskich i górskich trasach. Jeżeli szukasz lepszych szosowych kół niż te, to musisz wybierać w karbonie.

DT SWISS R460

Cena od 1199 zł / komplet

Waga 1570-1630 gramów (różne konfiguracje)

Limit wagowy 110 kg

NASZ KOMENTARZ:

Koła zbudowane na obręczy DT Swiss model 460, którą darzymy dużym zaufaniem w kwestii trwałości i wzorowej jakości wykonania. Koła można skonfigurować na piastach Straightpull model 370 lub 350 (w kołach karbonowych używamy m.in. modelu 350). Całość uzupełniają szprychy Sapim model D-Light lub aerodynamiczny CX-Ray (do wyboru w konfiguratorze). Kolejne atuty tych kół, to niska waga i atrakcyjna cena - komplet już od 1199 zł. W tej cenie trudno o lepsze aluminiowe koła, które mają służyć wiele sezonów i bardzo odczuwalnie poprawić parametry roweru.

EVANLITE BLACK 50

Cena od 4199 zł / komplet

Waga w zależności od konfiguracji od: 1415g

Limit wagowy 120 kg

NASZ KOMENTARZ:

Lekkie i dynamiczne karbonowe koła na stożku 50mm pod standardowe hamulce szczękowe i oponę. Aerodynamiczny kształt pozwala na efektywniejsze pokonywanie kolejnych kilometrów po płaskich szosach i górskich trasach, bez obawy o stabilność w czasie wietrznych dni.

Koła przeznaczone do kolarstwa szosowego i dedykowane dla kolarzy, którzy chcą poprawić swoje osiągi.

Ten model kół ubezpieczony jest programem ochronnym EVANLITE PROTECTOR. Jeżeli w ciągu 2 lat od zakupu uszkodzisz koła, to naprawimy je za darmo. Ponadto otrzymujesz dożywotnią gwarancję.