Obsługa i polityka zwrotów

Chcemy, żebyś był zadowolony z dokonanego zakup w Lemonbike. Jeżeli jednak uznasz, że zakup był nietrafiony lub cokolwiek innego Ci się nie podoba, istnieje prawo do zwrotu towaru do 14 dni bez podania przyczyny. Zwrot kosztów zakupu dokonamy w ciągu 14 dni od otrzymania zwracanego produktu.

Prawo zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na indywidualne zamówienie np. indywidualne malowanie, modyfikacja specyfikacji produktu pod życzenie Klienta – czyli specyfikacja niedostępna w prezentowanej kolekcji na stronie lemonbike.eu.

Jak dokonać zwrotu?

1. Pobierz poniżej i wypełnij formularz zwrotu. Należy zwrócić szczególną uwagę na wpisanie poprawnego numeru konta bankowego, na który zostanie dokonany zwrot środków.

Formularz zwrotu towaru (kliknij w link, pobierz i wypełnij).

2. Bezpieczne spakowanie produktu. Zalecamy użyć tego samego kartonowego pudełka, w którym otrzymano przesyłkę. Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi, by bezpiecznie spakować produkt do zwrotu.

3. Formularz zwrotu i dowód zakupu należy dołączyć do przesyłki zwrotnej.

4. Przesyłkę zwrotną należy wysłać na poniższy adres:
Lemonbike.eu
1 Maja 276
41-710 Ruda Śląska, Polska

5. Po otrzymaniu przesyłki i weryfikacji zwracanego produktu, w czasie 14 dni dokonamy zwrotu kosztów zakupu na konto bankowe przedstawione w formularzu.

Informacje o odstąpieniu od umowy sprzedaży

Informujemy, że Kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania przyczyny. Termin wygasa po upływie 14 dni od momentu wejścia w posiadanie rzeczy (otrzymania przesyłki). Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, należy odesłać zwracany Towar do Sprzedawcy wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy (można skorzystać z udostępnionego wzoru) lub uprzednio poinformować Sprzedawcę listownie lub na adres e-mail info@lemonbike.eu wraz z przesłaniem oświadczenia odstąpienia od umowy. Adres zwrotów: Lemonbike.eu, 41-710 Ruda Śląska, 1 maja 276.

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, Sprzedawca zwróci Kupującemu otrzymane koszty w czasie 14 dni od otrzymania informacji o zwrocie Towaru. Sprzedawca może się wstrzymać ze zwrotem płatności do czasu otrzymania zwracanego Towaru. Zwrot płatności zostanie zrealizowany na wskazany numer konta lub za pośrednictwem platformy płatności, która została użyta do opłacenia zamówienia (np. Paypal, Payu). W przypadku zwrotu Towaru celem odstąpienia od umowy sprzedaży, zgodnie z obowiązującym prawem, Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru, wynikającej z jego korzystania w sposób wykraczający poza oględziny produktu, pozwalające stwierdzić cechy Towaru – czyli działania eksploatacyjne wykraczające poza wizualne oględziny produktu w sklepie stacjonarnym, naruszające stan Towaru określonego jako nowy i nieużywany. Kupujący ponosi bezpośredni koszt zwrotu Towaru w wysokości opłaty za nadanie przesyłki z Towarem lub innym wybranym środkiem transport

Lemonbike.eu