ZACZNIJMY OD POCZĄTKU
WIĘCEJ O LEMONBIKE

Działalność rozpoczęliśmy w roku 1997 otwierając pierwszy rowerowy sklep stacjonarny Lemonbike. Jesteśmy już na rynku ponad 20 lat. Od początku naszej działalności przykładamy uwagę do profesjonalnej obsługi kolarzy, którzy wybierają nasz asortyment. Wierzymy, że trafna pomoc w doborze sprzętu i solidność Naszych usług pozwoli Ci jeździć szybciej i mnie awaryjnie.

SPRZEDAŻ ONLINE
JEDNI Z PIERWSZYCH

Uruchamiając nasz pierwszy e-sklep w Internecie, podobną działalność prowadziło zaledwie 5-10 innych firm, które oferowały swoje produkty online. Od początkowych lat XXI wieku wprowadziliśmy wiele innowacyjnych zmian, ale jedno jest niezmienne, cały czas działamy pod domeną Lemonbike.eu

OFICJALNA DYSTRYBUCJA
ZAGRANICZNYCH MAREK NA POLSKĘ

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu znanych zagranicznych firm. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem na Polskę cenionych marek z całego świata. W naszej ofercie znajdują się m.in. produkty takich firm jak: amerykański Stan’s NoTubes, szwajcarska Koba Bike, holenderski Ryde, japońskie opony IRC, niemieckie Maxalami, włoski PTN.

EVANLITE
WŁASNA MARKA KÓŁ

Evanlite to nasza własna marka karbonowych kół. Projekt dojrzewał już w Nas przez długi czas. Wraz z początkiem roku 2018 uruchomiliśmy oficjalną sprzedaż Evanlite, a zainteresowanie marką przekroczyło Nasze oczekiwania, a tym samym poświadcza Nas w przekonaniu, że kolarze cenią sobie dobrze wykonane i zbudowane koła.

PRACOWNICY
KIM JESTEŚMY

Kadra Lemonbike to także wieloletni zawodnicy kolarstwa górskiego, szosowego i przełajowego. Staramy się Naszym doświadczeniem wspierać Klientów, tak by zawsze byli maksymalnie zadowoleni z zakupionych produktów. W razie pytań służymy pomocą.

WSPÓŁPRACA B2B
DLA POLSKICH FIRM

Jako polski dystrybutor wspomnianych wcześniej marek oferujemy dostęp do panelu B2B współpracującym z Nami polskim firmom. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje współpracy hurtowej. Zapraszamy do kontaktu, udzielimy więcej informacji.