O marce Lemonbike
Od 1997 roku - rozpoczęliśmy działalność ponad 25 lat temu

To już długa historia

Rozpoczęliśmy naszą działalność w 1997 roku, otwierając pierwszy sklep rowerowy – firma istnieje od ponad 25 lat. Od samego początku naszej działalności kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę kolarzy, którzy wybierają nasz asortyment.

W Internecie od 2006

Uruchamiając nasz pierwszy e-sklep w Internecie, zaledwie kilka innych firm rowerowych prowadziło podobną działalność. Był to rok 2006 i początki sprzedaży internetowej. Od tamtego czasu nieprzerwanie funkcjonujemy pod adresem Lemonbike.eu

Dystrybucja zagranicznych marek

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zyskać zaufanie wielu renomowanych zagranicznych marek. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem cenionych marek z całego świata na terenie Polski. W naszej ofercie znajdują się produkty firm: amerykański Stan’s NoTubes – czyli pioner systemów bezdętkowych, szwajcarskie rowery Koba Bike, japońska marka opon IRC oraz włoskie inserty PTN.

Własna marka kół Evanlite

Evanlite to nasza własna marka karbonowych kół, której projekt dojrzewał w nas przez długi czas. W styczniu 2018 roku oficjalnie wprowadziliśmy do sprzedaży karbonowe koła Evanlite. Marka stale rozwija się w segmentach szosowym, MTB i gravelowym, a oferta kierowana jest na rynek europejski.

Zespół z pasją

Kadra Lemonbike to wieloletni zawodnicy kolarstwa górskiego, szosowego i przełajowego. Dzięki naszemu doświadczeniu staramy się wspierać klientów, aby byli maksymalnie zadowoleni z wybranego u nas asortymentu.

Współpraca B2B

Jako polski dystrybutor wymienionych wcześniej marek, oferujemy dostęp do oferty B2B dla współpracujących z nami polskich firm. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.

Lemonbike.eu