LOADING CLOSE

O nas

Trochę historii…

Zacznijmy od początku – nasza historia zaczyna się w roku 1997, kiedy to powstał pierwszy rowerowy sklep stacjonarny Lemonbike. Od tego czasu zmieniło się naprawdę wiele, ale jak łatwo policzyć jesteśmy już na rynku ponad 20 lat. Od początku naszej działalności aż po dziś dzień stawiamy na fachowość i profesjonalizm obsługi klienta. Wierzymy, że właśnie te wartości miały największy wpływ na markę Lemonbike.

Jedni z pierwszych!

Kiedy uruchamialiśmy nasz pierwszy e-sklep w “polskim internecie” widniało może 5-10 innych firm, które oferowały swoje produkty online. Były to początkowe lata XXI wieku. Przez ten czas wprowadziliśmy wiele innowacyjnych zmian, ale jedno jest niezmienne – cały czas działamy pod domeną Lemonbike.eu!

WYŁĄCZNA DYSTRYBUCJA

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie wielu znanych zagranicznych firm, co zaowocowało, że Lemonbike jest oficjalnym dystrybutorem na Polskę wielu cenionych marek z całego świata. W naszej ofercie znajdują się takie marki jak: amerykański Stan’s NoTubes, szwajcarska Koba Bike, holenderski Ryde, japońskie opony IRC i niemieckie Maxalami.

PRACOWNICY

Załoga Lemonbike to prawdziwi pasjonaci. Jesteśmy stałymi zawodnikami kolarstwa górskiego, szosowego i przełajowego. Staramy się naszym doświadczeniem wspierać klientów Lemonbike, tak by byli maksymalnie zadowoleni z otrzymanych produktów. W razie pytań służymy pomocą!

WSPÓŁPRACA B2B

Jako polski dystrybutor wspomnianych wcześniej marek oferujemy dostęp do systemu B2B współpracującym z nami sklepom internetowym i stacjonarnym. Jesteśmy także otwarci na nowe propozycje współpracy hurtowej. W tym celu zapraszamy do kontaktu – udzielimy więcej informacji.

NIE JESTEŚMY “KORPO”

Nie jesteśmy i nie działamy jak stereotypowa korporacja. Do każdego naszego klienta podchodzimy w sposób indywidualny i nieszablonowy. Wysłuchując dokładnych potrzeb staramy się zaproponować to co sprawdzi się najlepiej. Bardzo ważne dla nas jest też to, by pośród naszych klientów mieć wyrobione jak najlepsze zdanie. Między innymi to nas wyróżnia – mamy rzesze stałych i powracających do naszego sklepu kolarzy.
W LEMONBIKE KAŻDY JEST WAŻNY!