LOADING CLOSE

Co nas wyróżnia

POLSKA FIRMA

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Gliwicach. Wszystkie zamówione produkty wysyłamy z naszych magazynów. Zależy nam na obsłudze klienta w najwyższych standardach.

SPECJALIŚCI

Zespół Lemonbike to prawdziwi pasjonaci. Jesteśmy stałymi zawodnikami kolarstwa górskiego, szosowego i przełajowego. Naszym doświadczeniem wspieramy klientów Lemonbike, tak by zadowolenie z otrzymanych produktów było maksymalne. Zadzwoń chętnie pomożemy!

OFICJALNA DYSTRYBUCJA

Jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem na Polskę takich marek jak: Stan’s NoTubes, IRC Tire, Ryde, Koba Bike, Maxalami. Produkty otrzymujesz bezpośrednio z oficjalnego źródła.

WYSYŁKA W 24H

Jeżeli dokonasz zamówienia do godziny 15, to otrzymasz swoje produkty na drugi dzień. Ponadto wszystkie przesyłki realizujemy w ciągu 24 godzin.

BUDUJEMY NAJLEPSZE KOŁA

W naszej ofercie możesz znaleźć koła na zamówienie. Nie stosujemy szablonowych rozwiązań. Interesują nas Twoje indywidualne preferencje i przeznaczenie kół. Dostosujemy komponenty i proces zaplatania, tak by uzyskać najlepszy komplet kół jaki kiedykolwiek otrzymałeś.

SATYSFAKCJA

Zależy nam na Twojej satysfakcji z zakupów w naszym sklepie. Dokonamy wszystkich starań by były one jak najbardziej udane, a także żeby Twoje zdanie o Nas było jak najlepsze.