SZWAJCARSKIE ROWERY KOBA

NIE ZNAJDZIESZ WYŚCIGOWEGO ROWERU W TAK DOBREJ CENIE

Szukasz roweru, który będzie od początku do końca spersonalizowany pod Ciebie? Wybierz szwajcarską markę Koba i zaprojektuj rower według swoich preferencji w systemie KOBA CUSTOM-MADE. Jako oficjalny dystrybutor KOBA w Polsce pomożemy Ci kupić Twój spersonalizowany rower KOBA.

KOBA to szwajcarska marka rowerów stworzona przez byłego kolarza zawodowego Jana Koba (m.in. Mistrz Szwajcarii w kolarstwie szosowym). Głównym zamysłem marki KOBA jest budowanie rowerów dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Bezpośredni wpływ na jakość komponentów, ich wagę oraz wzornictwo, pozwala na budowanie customowych rowerów, spełniających potrzeby nawet najbardziej wymagających kolarzy.

Jan Koba w akcji na najnowszym modelu karbonowej ramy enduro Reamol C-1, którą osobiście projektował 2 lata

Proces zamówienia i budowy własnego roweru marki Koba odbywa się poprzez indywidualną edycję wersji podstawowej wybranego modelu. Przy każdym komponencie widać różnicę wagową i cenową w odniesieniu do domyślnej opcji wyboru, a także jaką dopłatę lub obniżkę ceny uzyska się przy wyborze innego komponentu.

Chcemy obalić mit, mówiący o tym, że rower zbudowany według indywidualnej konfiguracji jest drogi. Dzięki konfiguratorowi Koba Bike możemy złożyć rower topowej jakości, dostosowany do naszego budżetu.

JAK ZAMÓWIĆ ROWER KOBA W POLSCE?

1. Wejdź na stronę www.koba.ch i skonfiguruj rower według własnych potrzeb (instrukcję obsługi znajdziesz poniżej).

2. Skopiuj wygenerowany link do konfiguracji i wyślij go na info@lemonbike.eu. To niezbędny krok ponieważ konfigurator podaje cenę w frankach szwajcarskich. Dla Polski obowiązują inne ceny, które My dobieramy indywidualnie dla każdego Klienta i konfiguracji roweru.

3. Na podstawie przesłanej przez Ciebie konfiguracji przygotujemy wycenę i odeślemy ją w wiadomości zwrotnej.

4. Jeżeli zakceptujesz wycenę, po ustaleniu wszystkich szczegółów oraz wpłacie 20% zaliczki, zamawiamy Twój nowy rower bezpośrednio z Koba Bike w Szwajcarii.

5. Czas oczekiwania to ok. 10 dni (może się wydłużyć, jeżeli rama będzie malowana na inny kolor, niż standardowy). Gdy Twój rower jest gotowy, trafia do naszej montowni. Możesz go odebrać osobiście w jednej z naszej lokalizacji. Na śląsku w Kleszczowie lub z salonu w Warszawie. Złożony rower możemy wysłać do Ciebie także kurierem.

INSTRUKCJA OBSŁUGI KONFIGURATORA

Konfiguracja roweru Koba jest bardzo intuicyjna. Ceny na koba.ch podane są we frankach szwajcarskich, a język strony to niemiecki. Ale bez obaw, zamieszczamy poniżej tłumaczenie i obrazkową instrukcję obsługi.
Przypominamy, żeby poznać dokładną cenę roweru należy kliknąć na przycisk „SPEICHERN”, skopiować link, który pojawi się w przeglądarce i wysłać go do nas na info@lemonbike.eu. W wiadomości zwrotnej wyślemy wycenę w PLN, przystosowaną na polski rynek, którą dobieramy indywidualnie dla każdego modelu roweru i Klienta.

1. WEJDŹ NA STRONĘ koba.ch

2. KLIKNIJ W PRZYCISK „PRODUKTE”
Następnie wybierz, jaki typ roweru Cię interesuje. Masz do wyboru:
– MTB FULL SUSPENSION rowery górskie z pełnym zawieszeniem
– MTB HARDTAIL rowery górskie z amortyzatorem z przodu i sztywną ramą
– RENNVELOS & CYCLOCROSS rowery szosowe i przełajowe
– CITY AND TREKKING rowery miejskie i turystyczne

3. WYBIERZ MODEL ROWERU
Każdy z nich można dowolnie skonfigurować.

4. ZAKŁADKA KONFIGURATOR I WAGA ROWER
Tutaj znajduje się waga roweru, która odnosi się do obecnie wybranej konfiguracji i oblicza na nowo, gdy dokonuje się zmian komponentów roweru w konfiguratorze.

5. ZMIENIAJ CZĘŚCI
Wszystkie widoczne komponenty w zakładce KONFIGURATION można zmieniać. Po kliknięciu na dany komponent pojawia się lista dostępnych opcji, wraz z różnicą cenową oraz wagową w stosunku do domyślnie wybranego komponentu.

Konfigurator dostępny jest tylko w języku niemieckim. Aby pomóc Ci w konfiguracji, przygotowaliśmy tłumaczenia nazw komponentów roweru, które możesz zmieniać.

6. GEOMETRIA RAMY
Jeżeli chcesz sprawdzić geometrię ramy, to znajduje się ona w zakładce GEOMETRIE.

7. ZAPISZ KONFIGURACJĘ I WYŚLIJ JĄ DO NAS
Gdy skonfigurujesz już rower, kliknij w niebieski przycisk SPEICHERN. Pojawi się okienko z linkiem – skopiuj go i wyślij do nas na info@lemonbike.eu. W ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę roweru.

CIEKAWOSTKI

Po zakończeniu kariery zawodowego kolarza, założyciel marki Jan Koba zajął się szkoleniem kolarzy górskich, którzy w barwach Koba Bike Team zdobywali medale Mistrzostw Świata, a następnie stali się światowymi gwiazdami współczesnego kolarstwa MTB

▪ Mathias Flückiger (Mistrz Świata 2006 Koba Team)
▪ Lukas Flückiger (Srebrny medalista Igrzysk Europejskich w Baku)
▪ Sara Koba (Mistrzyni Europy 2006 Koba Team)
▪ Ralph Näf (Wicemistrz Świata U23 Kaprun – Koba Team)

Zgodnie ze szwajcarską myślą techniczną w rowerach Koba zadbano o każdy szczegół, a wykorzystane technologie utożsamiają się z najnowszymi trendami używanymi na Pucharach Świata.

Gwarantujemy, że oferta rowerów Koba na polski rynek jest przygotowana na tyle konkurencyjnie, że możemy zaproponować najlepsze ceny w Polsce dla rowerów z klasy wyścigowej.

Koba Bike wyróżni Cię z tłumu posiadaczy rowerów komercyjnych producentów. Spersonalizuj wybrany model i posiadaj sprzęt z najwyższej półki za rozsądną cenę.

Najwyższe modele Koba podczas Bike Expo 2018: