LOADING CLOSE

OBRĘCZE MARATON I XC 29″

Wybieraj spośród najlepszych marek:
Ryde Trace 25mm
( Customer review)
479,00 
Model Trace holenderskiego producenta Ryde w rozmiarze 25mm szerokości wewnętrznej został zaprojektowany z myślą o wyścigach XC i  wymagających trailach.  Obręcz Trace jest utożsamiana z elitarną linią produktów, która charakteryzuje się niską waga i jednoczesnym zachowaniem wysokiej wytrzymałości.
Ryde Trace 22mm
( Customer review)
479,00 
Model Trace holenderskiego producenta Ryde w rozmiarze 22mm szerokości wewnętrznej został zaprojektowany z myślą o wyścigach XC i  maratonach.  Obręcz Trace jest utożsamiana z elitarną linią produktów, która charakteryzuje się niską waga i jednoczesnym zachowaniem wysokiej wytrzymałości.
ZTR Crest MK3 29″
( Customer review)
449,00 
Nowa generacja legendarnej obręczy ZTR Crest, która jest niezwykle popularna wśród zawodników maratonów i XC. Wysoka jakość wykonania i niska waga 360 gram czynią ZTR Crest jednym z topowych produktów na rynku. Obręcz najlepiej sprawdza się w systemie bęzdętkowym, gdzie można wykorzystać pełen potencjał użytej technologii BST opatentowanej przez Stan's NoTubes.
Ryde Edge 22mm
( Customer review)
299,00 
Obręcz Ryde Edge w rozmiarze o szerokości wewnętrznej 22mm idealnie nadaje się do maratonów i wyścigów XC.  Ryde podczas projektowania obręczy dokonał innowacyjnego zabiegu, tworząc asymetryczny profil obręczy, dzięki czemu wywierany na nią nacisk podczas jazdy jest lepiej rozkładany, co czyni ją bardziej komfortową, a pokonanywanie przeszkód staje się łatwiejsze.